KIZILAGAÇ KÖYLERİ ( AGAÇLI-GÜRGENLİ-BOZLU)
KÜLTÜR YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ

KURULUŞ TARİHİ     :    03.06.1999

 SİCİL NO                    :    61014193       

 KOD                            :    018

        Sevgili Dostlar,

Dernegimizle ilgili bu açiklama mevcut yönetim kurulumuzun ortak düsüncesidir.

 

                    MEVCUT YÖNETİM KURULUMUZ

Başkan        :    Ahmet GÖZAÇAN

II.Baskan    :    Abdullah KALYONCU

Sayman       :    Hayrettin GÖZAÇAN

Üye            :     Ismail YILDIRIM                               

Üye            :     Kenan AYAR

Üye            :     Lütfü YÜREK

Üye            :     Osman ÇOLAK

Üye            :     Hüseyin DEMIRBAŞ

Üye            :     Sinan ULUDÜZ

        Trabzon ili Besikdüzü ilçemize 5km uzaklikta genis bir alana kurulmus, zamaninda tek köy olan Kizilagaç Köyü idari yapilanma neticesinde Agaçli-Bozlu-Gürgenli köyleri olarak ayrilmis ve zamanimiza kadar bu idari yapilandirmayla gelmistir.

        Kizilağaç Köyleri Dernegimiz emekli baskomser Mustafa KALYON' un özverili çali?malari ve fikir babasi olarak ortaya atilmis ve hazirliklar tamamlanmis, 03.06.1999 tarihinde Mustafa KALYON' un baskanliginda, Kemal TURAN, Abdullah KALYONCU, Kenan AYAR, Hayrettin GÖZAÇAN, Mecit FAIZ, Zülfikar ULUDÜZ, Tayfun GÖZAÇAN,E.Hikmet GÖZAÇAN'dan olusan geçici yönetim kurulu ile dernegimiz resmen kurulmustur. Bu kurucu yönetim kurulumuza Internet sitemizden tesekkür etmek istiyoruz.

        Kurucu yönetim kurulu arkadaslarimizin özverili gayretleri içerisinde kurulan dernegimiz ilk olagan genel kurul toplantisini 15.11.1999 tarihinde yaparak yeni yönetim kurulu bu sekilde olusturulmustur. Baskanliga Mustafa KALYON, II.Baskanlga Ahmet GÖZAÇAN, Üyeliklere Abdullah KALYONCU, Kenan AYAR, Tayfun GÖZAÇAN, Sinan ULUDÜZ, Ismail YILDIRIM' in asil üyelikleri ile dernegimiz çalismalarina baslamistir.

           Sevgili Dostlar,

           Dernekler sivil toplum kuruluslaridir. Sivil toplum kuruluslari demokrasimizin vazgeçilmez unsurlaridir. Sivil toplum: insanlarin tek tek yapamadiklari isleri topluca, dayanisma ile yapmak için bir araya gelmis bir örgüttür. Sivil toplum; bir birlikteliktir, bir gönüllülüktür, bir dayanisma ve yardimlasmadir. Kizilagaç Köyleri Dernegi de bir sivil toplum kurulusudur. Devir örgüt devridir. 21. yüzyila damgasini örgütler vuracaktir. Peki siz Kizilagaçli olanlar dernegimize üye misiniz? Dernegimizle irtibatiniz var mi?

1-2

  

Bu web sitesi Kızılağaç Köyleri Derneği tarafından Resital Web Dizayn'a yaptırılmıştır."
"Tüm Hakları Saklı Olup izinsiz hiçbir haber ve resim kopyalanamaz"